Şifremi Unuttum

Bilet İşlemleri

  Bilet İptali ve Degisiklik
 • Bilet iptali ve degisikligi ile ilgili Karayolu Tasima Kanunu 38/9 maddesi geregi; otobüs hareket saatinin 24 saat öncesine kadar yapilacak müracaatlarda bilet ücretinin tamamini iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yapilacak müracaatlarda ise 6 ay geçerli açik bilet düzenlemek zorundadir. Bilet iptali ve degisikligi ile ilgili islemlerinizi bilet satis noktalari ve online islemlerden gerçeklestirebilirsiniz.

 • Çocuk ve Engelli Bileti
 • Yolcularimizin biletlerini alirken ilgili durumunu gösteren bir kimlik veya belgeyi bilet satis ofisimizdeki personelimize ibraz etmeleri yeterli olacaktir.
  Ancak internet üzerinden çocuk-engelli indirimli biletlerin satisi veya rezervasyonu yapilmamaktadir. Indirimli biletler sadece bilet satis ofislerimizden temin edilebilmektedir.
  Kanun geregi çocuk-engelli yolcularimiz için kimlik göstermek sarti ile tarife bedeli üzerinden 6-12 yas çocuklar ve yas sarti aranmaksizin % 40 ve üstünde engelliler için bilet ücreti %30 indirimli düzenlenir.

 • Araç Ariza
 • Seferlerimizde, tur düzenimizde degisiklik hakkimizin mevcut oldugunu ve bu gibi anlik degisikliklerin çogunlukla hiçbir sebeplerden kaynakli ariza, yol sartlari v.b gibi sarti güvenliginde engel teskil eden durumlarda nadiren ve zorunlu olarak yapildigini belirtmek isteriz. ÖDEMEYE GEÇ