GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Yolcu Sorumlulukları

Hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutan ÜSTÜNDAĞ TURİZM sahip olduğu güvenilir hizmet ilkesinden ödün vermeden 40 yılı aşkın süredir ortaya koyduğu yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe bir marka haline gelmiştir.

"En GÜVENİLİR Seyahat Acetesi" olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Buna bağlı olarak marka değerini her geçen gün arttırmaya devam etmekteyiz.

7/24 online olarak web sayfası üzerinden kayıt imkanı sunan Üstündağ Turizm misafirleri için hizmetin kalite sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Tek tıkla www.ustundagturizm.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğiniz hizmetlerimize kayıt yaptırdıktan sonra düşüneceğiniz tek şey valizinizi hazırlamak olacak.

Üstündağ Turizm uzun yıllardır Karacabey, Mustafakemapaşa, Bursa, Erdek, Bandırma hattında şehirlerarası taşımacılık, Pamukkale Seyahat Bandırma, Erdek, Karacabey acentalığı, NSK - KAPLAM - SÜTAŞ - TED Koleji ve Bandırma Amerikan Koleji gibi personel ve öğrenci güvenliğine hat safhada önem veren kurumsal firmaların servis taşımacılığı Metro Turizm Karacabey Acentalığı görevlerini de başarı ile sürdürmektedir.

Üstündağ Turizm ailesi olarak profesyonel ekibimizle seyahatinizin her anında sizlere eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz...
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X